Www

Seznamování na internetu


Obtížné seznamování
Nejaktivnější bývají v seznamování zpravidla studenti, především z vysokých škol, kteří přicházejí do kontaktu s velkým množstvím vrstevníků a v různých předmětech se setkají s rozličnými spolužáky. Po skončení výuky není nic snadnějšího než vyrazit s partou ven za večerní zábavou, navázat nová přátelství a najít si partnera či partnerku.

Po škole nastoupí do práce, kde se dostávají do menšího kolektivu, který se však příliš často nemění. Přijdou pracovní povinnosti, večerní příchody domů a na seznamování, pokud jsou sami a přátele z vysokých škol není leckdy čas.

Pomůže online seznamka
Mnozí proto zabrousí na internet, aby se poohlédli po vhodných seznamkách, kde by si založili vlastní profil. Klasické dopisy sice mají své kouzlo, avšak seznámení přes seznamky je v dnešní době velice populární a využívá ho čím dál tím více lidí, jejichž věkový průměr se rok od roku zvyšuje.

Tímto způsobem lze navázat nové kontakty, na maily lze odepsat kdykoli je čas, třeba i o polední pauze v práci nebo pozdě večer a skutečný čas věnujeme dané osobě teprve, až jsme si jisti. Při tomto režimu nastane konec všem nepovedeným rande a promrhaným večerům s tím nesprávným člověkem.

Vybírejte pečlivě
Nejprve je však třeba vybrat vhodnou seznamku. Můžeme sáhnout po těch placených, kde je vytříbenější kolektiv lidí nebo po těch hromadných, které jsou díky více uživatelům schopny nabídnout větší pestrost lidí. Pokud si netroufnete někomu sami napsat nebo se vám naopak nechce čekat, než někdo osloví vás, je vhodné vybrat si seznamku, která na základě vámi vyplněného dotazníku, navrhne vhodné partnery a usnadní tak celý proces.

Vždy je však třeba dbát na opatrnost, neposkytovat zpočátku příliš osobních informací včetně přesného místa bydliště nebo čísla mobilního telefonu, abyste předešli nechtěnému obtěžování a komunikaci mohli kdykoli ukončit. Pro případná setkání vybírejte veřejná místa, kde nezůstanete sami dva. Předejdete li opatrností možným nástrahám v online světě, věřím, že si svého vysněného partnera najdete. Nebo on vás.

Mohlo by se vám také líbit...