16.9.2021
Plechová garáž pro vaše auto

Plechová garáž pro vaše auto

Řešíte, kam postavit automobil, když nevlastníte klasickou garáž, ani žádný jiný přístřešek? Přece jen, nechat stát plechového miláčka za každého počasí pod modrou oblohou není ideální a na jeho stavu se to může projevit. Tím spíše, že obloha není vždy modrá, ale mimo deště anebo sněhu z ní mohou padat také kroupy. Případně může na auto shodit větev stromu silný vítr. Takže je jasné, že když jste za svůj automobil zaplatili opravdu vysokou sumu peněz a máte jej rádi, jistě vám záleží také na tom, aby byl vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a jiným rizikům vhodně chráněný.

muž pod autem, veterán, černobílá fotka

Nechcete investovat do klasické stavby či přístavby ke stávajícímu domu? Řešení v podobě jednoduché pergoly nepovažujete za dostatečné?
Pokud vám záleží na tom, aby byl váš automobil vhodně krytý ze všech stran, a nechcete za potřebnou stavbu vydat celé jmění, vsaďte na plechové garáže! Ty mohou nabývat mnoha podob, a především budou vždy přesně takové, jaké je potřebujete mít.
Navíc, parkování v plechové garáži, kde je vaše vozidlo kryté ze všech stran, má i další výhody navíc. V žádném případě nehrozí, že by jej poškodili vandalové, anebo jiní výtržníci, je vhodně chráněno také proti zlodějům. A to je v případě, kdy je přístup na váš pozemek snadný, více než ideální řešení.
Jistě vás velice zajímá, na kolik peněz vás takové řešení vyjde. Určitě vás potěší, že když si pořídíte základní model, jeho cena bude začínat již na skvělých 7 tisících korun. Přitom získáte řešení, které vám poskytne vše, co pro ochranu svého automobilu potřebujete.

auto před garáží, dvojitá garáž

Základní provedení zahrnuje ocelovou konstrukci s přinýtovaným pozinkovaným plechem a střechou se zadním spádem, to vše o velikosti 3×5 metrů. Nicméně když přijdete s jiným přáním, výrobek je možné libovolně upravit tak, aby vám ve všech ohledech maximálně vyhovoval, ať už bude opatřený okapy, okny, anebo v barvě.