16.9.2021
Půjčovna vozidel vyřeší dny bez vlastního auta

Půjčovna vozidel vyřeší dny bez vlastního auta

Stalo se vám, že jste náhle zůstali bez vlastního vozidla a museli zcela změnit vaše zvyky a celkový komfort? Najednou cestovat do práce vlakem či autobusem, nákupy nosit v rukou hromadními prostředky nebo pěšky, odřeknout si výlety s rodinou nebo nemít jak děti dopravit do školy či na kroužky?

model mini cooper

Jakmile si zvyknete na komfort vlastnictví vozidla, tak je velice těžké si od něj odvyknout. Ale jak tedy takovou situaci vyřešit a nezůstat bez auta, když to vaše je v servisu nebo dosloužilo a k novému je daleko?

S tím vám pomůže půjčovna vozidel, která ví přesně, co potřebujete. Služby, díky kterým získáte zpět veškerý komfort a ani jen nepoznáte, že vaše vozidlo chybí.

Na jaké výhody se můžete těšit?

Čas bez vozidla si budete moct užívat s novými a kompletně servisovanými vozidly, které vám zajistí veškerý komfort, na který jste zvyklí u vlastního vozidla.

Odpadnou vám však i další starosti jako třeba platba za zákonné pojištění vozidla nebo havarijní pojištění, protože vše je součástí ceny pronájmu.

K dispozici máte také nonstop asistenční služby, kompletní servis a také pneuservis, který spočívá nejen v opravě poškozených pneumatik, ale také v jejich výměně ze zimních na letní a opačně.
prodejce aut

Půjčit si můžete také navigaci, dětskou autosedačku, střešní nosiče nebo nosiče na kola a mnoho dalšího.

Vozidlo z půjčovny můžete využít nejen pro soukromé účely, ale také firemní, protože právě tam vozidel není nikdy dost a cesty jsou na denním pořádku.

K půjčení vozidla je potřebné splnit pár jednoduchých podmínek, a sice být vlastníkem platného řidičského oprávnění, mít další doklad totožnosti nejlépe občanský průkaz a v případě půjčení vozidla z firemních důvodů je potřebný výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list.

Nejsou zakázané ani cesty do zahraničí, které je však nutné půjčovně vozidel předem oznámit. Čeká na vás skvělá jízda, která plnohodnotně nahradí vaše vlastní vozidlo. Služby můžete využívat opakovaně a spolehnout se, že život bez auta již nepoznáte.